PHP-Fusion Powered Website

Nawigacja

Aktualnie online

-> Gości online: 2

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 1
-> Najnowszy użytkownik: Admin

My na Faceboku

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Wycieczka do Malagii

Hola!
W niedzielę wraz z grupą z Rumunii pojechaliśmy do Malagi leżącej na sławnym Costa del Sol. Miasto kojarzy się z znanym malarzem P. Picassem a także przystojnym aktorem A. Banderasem. Na początku powędrowaliśmy wąskimi uliczkami Malagi zatrzymując się między innymi przy teatrze rzymskim, katedrze, muzeum Picassa. Przeszliśmy również przez restaurację, której właścicielem jest Banderas. Następnie zdobyliśmy szczyt góry na której znajduje się Castillo de Gibralfaro. Zmęczeni wspinaczką ochłodziliśmy się w słonych wodach Morza Śródziemnego i odpoczywaliśmy leżąc wśród muszelek na plaży. Zdjęcia znajdziecie tutaj

Wizyta na arenie Walki z Bykiem

We wtorek po południu odwiedziliśmy Plaza de Toros de la Real Maestranza de Caballeria de Sevilla. To arena walki z bykiem w Sewilli, najstarsza w Hiszpanii. Zobacz fotoreportaż

Technicy mechanicy i technicy elektronicy znów w Sewilli

Hola!!!!!

15 kwietnia krótko po północy kolejna grupa uczniów Technikum kształcących się w zawodach: technik elektronik i technik pojazdów samochodowych wyruszyła w podróż do słonecznej Hiszpanii, aby zdobyć nowe doświadczenia, nie tylko zawodowe.
Większość uczestników projektu po raz pierwszy leciała samolotem, doznając niezwykłych wrażeń i to dwukrotnie, ponieważ przelot zaczynał się w Krakowie, kończył w Maladze, z przesiadką we Frankfurcie - największym europejskim lotnisku.
To nie był jednak koniec podróży, bo autokarem uczniowie przejechali jeszcze 200 km do Sewilli - jednego z najcieplejszych miast w Europie. Zdjęcia tutaj

Przeprowadzono rozmowy kwalifikacyjne

W czwartek 16 lutego 2017 w ZSTiO w Skoczowie grupa uczniów, biorąca udział w projekcie europejskiego programu ERASMUS+, uczestniczyła w rozmowach kwalifikacyjnych z hiszpańskim partnerem projektu. Zjęcia z rozmów

Rozmowy kwalifikacyjne

W czwartek 16 lutego o 13.30 w sali 106 odbędą się rozmowy kwalifikacyjne uczniów wyjeżdżających na praktyki do Hiszpanii.

Nowa rezydencja

Zobaczcie zdjęcia nowej rezydencji w galerii

Kolejny wyjazd do Hiszpanii - przygotowania rozpoczęte

Przygotowania do wyjazdu czas zacząć. Już w czasie ferii świątecznych rozpoczęły się przygotowania do wyjazdu kolejnej grupy uczniów na praktyki zagraniczne. Tym razem technicy pojazdów samochodowych i technicy elektronicy ropoczeli lekcje hiszpańskiego, przygotuwujące ich do pobytu w Hiszpanii.

goodbye session


Nadszedł czas pożegnania.W dniu 16 grudnia uczniowie ZSTiO w Skoczowie zakończyli praktyki zawodowe w Sevilli.Na pożegnalnym spotkaniu z opiekunem z ramienia euroMind- Anastazją wszyscy otrzymali certfikaty ukończenia kursu języka hiszpańskiego oraz ukończenia praktyk.Uczniowie wymienili się swoimi wrażeniami i doświadczeniami z ostatnich 4tygodni.Dziękujemy za miłe przyjęcie,bardzo dobrą opiekę i niezapomniane chwile spędzone w Hiszpanii.
Zdjęcia znajdziecie tutaj

Stadion Real Betis w Sevilli

We wtorek 13 grudnia z naszym opiekunem z organizacji euroMind w Sewilli - Anastazją wyruszyliśmy na kolejną wycieczkę.
Tym razem zwiedzaliśmy stadion piłkarski Real Betis w Sevilli. Wraz z przewodnikiem moglismy zobaczyć murawę, szatnie zawodników, lożę VIP, lożę prasową oraz pokój gdzie znajdowały się wszystkie trofea drużyny.
Zdjęcia znajdziecie tutaj

Kadyks

W dniu 10 grudnia 2016 r. wyruszyliśmy, wraz z naszym opiekunem z ramienia firmy euroMind ,na wycieczkę do Kadyksu. Miasto to leży w południowej części Hiszpanii nad Oceanem Atlantyckim.
Zdjęcia znajdziecie tutaj

Wycieczka do Las Setas

Dziś po południu cała grupa wybrała się na wieczorne zwiedzanie miasta. Dotarliśmy do punktu widokowego Las Setas gdzie podziwialiśmy panoramę miasta przy zachodzie słońca.
Zdjęcia znajdziecie tutaj
Wygenerowano w sekund: 0.03
80,211 unikalne wizyty