uwaga

UWAGA!!!

03 stycznia (czwartek) o godz 16:00 w sali A108 odbędzie się spotkanie dla uczniów i rodziców. Obecność obowiązkowa.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat praktyk kliknij tutaj przewodnik

Jeśli nie masz pewności czy zarezerwowaliśmy bilet dla Ciebie możesz to sprawdzić tutaj rezerwacja biletów

Zakwalifikowani na praktyki w Hiszpaniii

Spotkanie informacyjne dla uczniów i rodziców odbędzie się dnia 22 listopada (czwartek) o godz. 16:30 w sali A 108.

Obecność obowiązkowa

Lista zakwalifikowany w kolejności alfabetycznej:

1. Bonczek Bogusław
  19. Szumada Damian
  20. Studnicki Paweł

Nowe zdjęcia

Witajcie do galerii dodałam nowe zdjęcia miejsc w których będziecie mieszkać oraz odbywać praktyki.

Info

Szczegóły dotyczące projektów możecie znaleźć na stronie http://www.leonardo.org.pl/
Plan praktyk znajdziecie tutaj plan praktyk
Regulamin rekrutacji znajdziecie tutaj regulamin rekrutacji

Szkoła przystąpiła do projektu
Innovative and creative solutions in automotive industry- Technological background of their usage in modern cars

czyli Innowacyjne i kreatywne rozwiązania w przemyśle samochodowym – Techniczne zaplecze ich wykorzystania w nowoczesnych pojazdach.

Projekt opracowywany jest we współpracy z organizacją EURO MIND – hiszpańską firmą konsultingową, specjalizującą się w tworzeniu projektów i zarządzaniu europejskimi funduszami w ramach Programu Leonardo da Vinci. Nasz projekt będzie realizowany od listopada 2012 do kwietnia 2013 r.

W ramach programu 20 uczniów z klas technikum w zawodzie technik pojazdów samochodowych – odbywać będzie miesięczne praktyki w firmach : Vogue Motors SL; Auto Fire SL; Vulcanizados San Jose; Celiem SL; Fercam Sound Car SL; Centrum Szkoleniowe Szkoły Zawodowej w Jean.